Sonnema Berenburg Cola 1,5 liter

€10,75 €13,01 incl. btw

✓ SKU: 2339

Sonnema Berenburg Cola 1,5 liter is een ready-to-drink mixdrank met 7% alcohol. De bekende combinatie van Sonnema Berenburg en cola in een stevige, goed afsluitbare PET fles. Ideaal voor evenementen en feesten.

Let op: Dit product dient te worden afgehaald! Dit product kan niet worden verzonden en is alleen af te halen in Hoogeveen.

Waarom kiezen voor Horeca J&P?

  • Specialist in horeca apparatuur
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Snelle levering
  • Persoonlijk advies
  • Eigen taptechnische dienst
  • Showroom in Hoogeveen

Hulp nodig bij je keuze?

Weet je niet zeker welk product het beste past bij jouw situatie?
Onze specialisten helpen je graag verder met persoonlijk advies.

Sonnema Berenburg staat bekend om zijn stevige, kruidige karakter. Het recept van Sonnema gaat terug tot 1860, toen Fedde Sonnema zijn eigen receptuur ontwikkelde. Sonnema gebruikt onder andere gentiaanwortel, sandelhout, duizendguldenkruid, esblad en oranjeschillen in de geheime receptuur.

De combinatie van Sonnema Berenburg en cola is een bekende klassieker. De stevige bite van de Berenburg sluit goed aan bij de frisse smaak van cola. Sonnema noemt Berenburg Cola zelf een populaire combinatie voor onder andere festivals, verjaardagen en feestjes.

Deze 1,5 liter PET fles is speciaal praktisch voor evenementen en andere momenten waarbij meerdere glazen snel achter elkaar worden geschonken. De stevige PET fles is gemakkelijk te hanteren en dankzij de goed afsluitbare verpakking kan de drank eenvoudig worden bewaard wanneer de fles nog niet volledig leeg is.

Met 7% alcohol heeft de mix een stevig karakter. De ready-to-drink samenstelling betekent bovendien dat je niet zelf hoeft te mixen: inschenken en serveren maar.

Ready-to-drink mix met cola

Met Sonnema Cola heb je de bekende combinatie van Berenburg en cola al kant-en-klaar beschikbaar. Dat maakt deze verpakking bijzonder geschikt voor evenementen, feesten, bars en andere locaties waar snelheid en gemak belangrijk zijn.

De 1,5 liter verpakking biedt daarbij meer inhoud dan de reguliere blikverpakking. Hierdoor is deze PET fles interessant wanneer je meerdere glazen wilt schenken vanuit één

Inhoud

  • Inhoud: 1,5 liter
  • Alcoholpercentage: 7%
  • Type: Ready-to-drink mixdrank
  • Smaak: Sonnema Berenburg & cola
  • Verpakking: PET fles
  • Statiegeld: Geen

Belangrijkste specificaties

Alcoholpercentage7%
Inhoud1,5 liter
MerkSonnema

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om dit product te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *