Schuif fustkoppeling 2×5/8 zijaansluiting

€75,00 €90,75 incl. btw

✓ SKU: 00403

Schuif fustkoppeling met 2×5/8 aansluiting en zijaansluiting aan de bierzijde. Ideaal voor compacte tapinstallaties en nette slanggeleiding.

Waarom kiezen voor Horeca J&P?

  • Specialist in horeca apparatuur
  • Voor bedrijven én particulieren
  • Snelle levering
  • Persoonlijk advies
  • Eigen taptechnische dienst
  • Showroom in Hoogeveen

Hulp nodig bij je keuze?

Weet je niet zeker welk product het beste past bij jouw situatie?
Onze specialisten helpen je graag verder met persoonlijk advies.

Deze schuif fustkoppeling is ontworpen voor fustsystemen met een schuifaansluiting (type A / vlak), zoals gebruikt bij onder andere Grolsch, Krombacher en 20L fusten van Hertog Jan. De koppeling zorgt voor een stevige en lekvrije verbinding tussen het fust, de bierleiding en de CO2-toevoer.

Wat deze uitvoering onderscheidt, is de zijaansluiting aan de bierzijde. Hierdoor kan de bierleiding horizontaal worden aangesloten, wat ideaal is bij beperkte ruimte of wanneer een strakke en overzichtelijke installatie gewenst is. Dit voorkomt knikken in de slang en zorgt voor een betere doorstroming.

Met een 2×5/8 aansluiting is deze koppeling geschikt voor installaties waar een grotere doorlaat gewenst is. Ideaal voor professioneel gebruik binnen horeca, evenementen en verhuur.

⚙️ Specificaties

  • Type: Fustkoppeling (schuif / type A / vlak)
  • Aansluiting: 2 × 5/8
  • Uitvoering: Zijaansluiting (bierzijde)
  • Geschikt voor: Grolsch, Krombacher, Hertog Jan (20L) e.a.
  • Toepassing: Aansluiten van fust op tapinstallatie
  • Gebruik: Horeca, evenementen en verhuur

Belangrijkste specificaties

Breedte (mm)600 mm
Diepte (mm)140 mm
Type fustkoppelingA-type (Vlak-schuif)
Type aansluiting5/8
MerkDSI

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om dit product te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *